Return to Косметологія

Моделювання фігури TechniSPA від Mary Cohr (Франція)

Унікальний апарат TechniSpa від Mary Cohr (Франція) дозволяє проводити одразу 3 процедури перетворення Вашого тіла: ліпомоделювання, міостимуляцію і безін’єкційне введення ліполітичних сироваток.

Ліпомоделювання

Ендермо-масаж, що нагадує LPG, але проводиться без костюма. Такий масаж забезпечує розм’якшення жирових відкладень, вирівнювання «апельсинової кірки» і прискорення процесу схуднення.
При проходженні маніпули по поверхні тіла під дією вакууму утворюються дві шкірні складки, завдяки чому досягається більш ефективне «розбивання» і видалення жирових відкладень.

Іонізація

Гальванічний струм допомагає без уколів і болю доставити в глибокі шари шкіри спеціальні ліполітичні сироватки від Mary Cohr, оптимізує проникнення активних антицелюлітних і дренажних компонентів, які сприяють розрідженню жирів і роблять шкіру більш пружною.

Міостимулювання

Вплив струму на м’язи призводить до їх скорочення. Така «вимушена» робота м’язів сприяє спалюванню жирів, поліпшенню мікроциркуляції і лімфодренажу.
 
Процедура показана при будь-якій стадії целюліту.
Тривалість процедури — від 40 до 60 хвилин.
Курс з 8–12 процедур рекомендований в міру необхідності, але не більше 1 курсу на півроку.

Вартість процедур
  • ноги до колін/передпліччя — 500 грн
  • спина + передпліччя — 600 грн
  • живіт + боки — 650 грн
  • боки + сідниці + стегна — 750 грн
  • живіт + боки + сідниці + стегна — 850 грн
  • живіт + боки + сідниці + ноги повоністю — 950 грн
  • все тіло — 1600 грн

Після першої процедури TechniSPA: об’єми зменьшуються, одяг сидить трохи вільніше, а шкіра більш пружна. Зникають набряки і важкість у ногах. Ви відчуваєте прилив сил і легкості.

 

Результат зберігається довше, ніж після класичних методів корекції фігури!

Запис і консультація (067) 218 71 85
Telegram / Viber

Login