Return to Косметологія

Програми Mary Cohr

CatioVital Plus (Катіо Виталь Плюс)

«Індивідуальна програма догляду» + ліфтінг

Унікальна технологія глибокого очищення, м’язової стимуляції і відновлювального догляду за шкірою із застосуванням апарату CatioVital Lift від MARY COHR і спеціально розроблених косметичних засобів.

Етапи процедури:
 • Глибоке очищення шкіри за допомогою термічної маски апарату. Якісне очищення шкіри від забруднень без агресивноої і травмуючої дії.
 • Дренажна стимуляція. Зняття набряків і активна детоксикація тканин обличчя для поліпшення дихання шкіри. Особлива увага приділяється зоні навколо очей.
 • Комфортна технологія стимуляції м’язів обличчя за допомогою електродів.
 • Подвійна іонізація. Інтенсивне відновлення шкіри за допомогою індивідуально підібраних косметологом гелів-концентратів. Іонізація дозволяє активним компонентам глибоко проникати в шкіру і надавати швидку дію в залежності від мети догляду.
 • Масаж завершує догляд і сприяє релаксації.
 • Крем по типу шкіри.

Результат: шкіра глибоко очищається, регулюється діяльність сальних залоз. Відновлюється рівний колір обличчя. Шкіра наповнюється енергією за рахунок потужних біологічно-активних компонентів. Миттєвий ефект ліфтингу, зміцнення овалу обличчя, скорочення зморшок, підтяжка шкіри шиї, корекція носогубних складок і опущених куточків очей і вік. Помітне поліпшення тонусу шкіри.

Курс: від 3 до 5 процедур, 1 сеанс на тиждень, потім курсом 2 рази на рік або 1 раз на місяць в якості підтримуючого догляду.

Тривалість 90 хв

Вартість — 1400 грн

 

CatioVital (Катіо Віталь)

Апаратна мезотерапія

Апаратний метод інтенсивного догляду, що не має аналогів — відновлення шкіри для всіх типів шкіри з будь-якими косметичними проблемами.

Етапи процедури:
 • Глибоке очищення шкіри за допомогою апаратної маски з ефектом «сауни» і спеціального гелю, відновлює нормальне дихання шкіри і підвищує її сприйнятливість до активних компонентів. Не має на шкіру травмуючого дії.
 • «Подвійна іонізація» шкіри. Позитивно і негативно заряджені компоненти сироватки проникають глибоко в шкіру і сприяють її швидкому відновленню. Косметолог в індивідуальному порядку підбере засоби для інтенсивного догляду та відновлення шкіри.
 • «Анті-стрес» масаж завершує процедуру, розслабляє і заспокоює шкіру.

Результат: Шкіра глибоко очищається — токсини виводяться на поверхню шкіри. Регулюється діяльність сальних залоз. Поліпшуються процеси природної регенерації. Відновлюється рівний колір обличчя. Шкіра наповнюється життєвою енергією. Дрібні зморшки розгладжуються вже після першої процедури.

Рекомендується проходити від 3 до 5 процедур, 1 сеанс на тиждень, потім курсом 2 рази на рік або 1 раз на місяць в якості підтримуючого догляду.

Тривалість процедури 60 хв

Вартість — 1200 грн

 

CatioLift (Катіо Ліфт)

Програма безопераційного ліфтингу

Надає глибоке дію, зміцнюючи м’язи обличчя і відновлюючи їх тонус.

Етапи процедури:
 • очищення шкіри
 • Дренажна стимуляція. Зняття набряків і активна дектоксікація тканин обличчя, для поліпшення дихання шкіри. Особлива увага приділяється зоні навколо очей
 • М’язова стимуляція — пасивна гімнастика для «ледачих» м’язів обличчя, відновлює їх об’єм і тонус. Унікальна і комфортна технологія за допомогою електродів апарату CatioVital Lift
 • Легкий розслабляючий масаж, сприяє глибокій релаксації, закріплює результат.
 • Завершальний крем

Результат: миттєвий ефект ліфтингу, зміцнення овалу обличчя, поліпшення тонусу м’язів, підтяжка шкіри шиї, корекція носогубних складок і опущених куточків очей.

Рекомендується проходити від 3 до 10 процедур, 1 сеанс на тиждень, потім курсом 2 рази на рік або 1 раз на місяць в якості підтримуючого догляду.

Тривалість процедури 60 хв

Вартість — 900 грн

Запис і консультація (067) 218 71 85
Telegram / Viber

Login